Hakkımızda

1933 yılında kurulduğundan beri gelenekselliğin doğal ürünler ile buluştuğu Ertürk Şekerleme sizlere ve ailenize katkısız ürünler sunarak, sağlıklı beslenmenize de katkı sağlamayı amaçlıyor.

Markanın köklü yapısı üretimdeki ustalığı seçkin müşterilerine yıllardır aynı lezzetin ulaşmasını sağlıyor. Gelenekten ayrılmadan, yenilikçi bir çizgide yüzyıla yakın süredir helva, lokum ve çikolata üretmeye devam eden Ertürk Şekerleme günümüze kadar katkısız ürünlerini müşterilerine sunarak ve birçok usta yetişmesine olanak sağlayarak sektörün ilerlemesine büyük katkılarda bulunuyor.

Ankara Ticaret Odası, Gimat gibi esnaf kuruluşlarının oluşumunda ve gelişiminde de üzerine düşen sorumluluğu yerine getiren Ertürk Şekerleme gıda toptancılığına ve imalatına Ankara’da devam ediyor. 2000 yılından itibaren iki gruba ayrılan Ertürk Şekerleme ve Ertürk Çikolata gelişmiş altyapısıyla, tecrübesiyle, geleneksel yöntemlerden ödün vermeden, doğal ve katkısız ürünleri gelecekte de müşterileri ile buluşturmayı hedefliyor. Doğal ve sağlıklı lezzet arayışında olanlar için birbirinden çeşitli ürünleri marka sayfamızdan inceleyebilir, damağınıza uygun ürün seçimleri yapabilirsiniz.